Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Дриль ударний електричний; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Потужність | 0,5 |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | Тип патрона: швидкозатискний; Діаметр патрона: 10 мм; Швидкість обертання: 0-3000 об/хв |
| Батьківщина бренду | Китай |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 088,90 ₴


