Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Малайзія |
| Напруга | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 65 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Макс. ємність акумулятора | 3 А·год |
| Особливості | Модель дає змогу працювати без підзаряджання інструмента тривалий час. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 381,76 ₴

