Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.92 кг |
| Висота | 251 мм |
| Довжина | 301 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління бетону | 13 мм |
| Діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Дриль; Додаткова ручка; Обмежувач глибини; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Макс. частота обертання шпинделя | 2800 об/хв |
| Потужність | 0,72 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Швидкозатискний патрон: 1.5 – 13 мм; 2 функції: Свердління та свердління з ударом; Електронний контроль швидкості обертання; Ергономічна ручка з м'якими накладками; Обмежувач глибини свердління з металу; Фіксатор кнопки увімкнення. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850,81 ₴





