Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 66 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 20 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 49 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Дискова пила ручна GTM CS190/1600; Диск пиляльний; Напрямна лінійка; Ключ шестигранний; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 190 мм |
| Потужність | 1600 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Кут нахилу відрізного диска | 50 град |
| Частота обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 821,72 ₴



