Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 149 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Зарядний пристрій 1 шт. |
| Особливості | Тип товару — зарядний пристрій; Клас — побутовий; Призначення для електроінструмента. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 477,75 ₴

