Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління дерева | 25 мм |
| Діаметр свердління металу | 20 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 шт |
| Комплектація | Шурупокрут-дриль ударна; 2 літій-іонних акумулятори ємністю 4 А·год; додаткова ручка; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Максимальний крутний момент | 120 |
| Макс. ємність акумулятора | 4 А·год |
| Батьківщина бренду | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 599,24 ₴









