Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.89 кг |
| Висота | 177 мм |
| Довжина | 156 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Комплект акумуляторів — 2 шт.; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Макс. ємність акумулятора | 5.2 А·год |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 215,38 ₴


