Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 330 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Мінішліфувальна машина; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Потужність | 0,13 |
| Особливості | Компактна мінішліфувальна машина 130 Вт із 6-ступеневим регулюванням — ідеальна для шліфування, полірування, гравіювання та дрібних робіт. У комплекті 41 аксесуар для різних завдань. |
| Батьківщина бренду | Китай |
| Колір | Жовтий з чорним |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 868,90 ₴



