Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління бетону | 13 мм |
| Діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Діаметр свердління цегли | 13 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Дриль ударний електричний; Допоміжна ручка для кращого контролю; Запасний набір вугільних щіток для тривалої експлуатації; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Потужність | 0,65 |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | Ударна функція: так; наявність перемикача: так; регулювання швидкості: змінна швидкість для точного керування |
| Батьківщина бренду | Китай |
| Колір | Жовтий з чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 758,90 ₴





