Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Діаметр диска | 230 |
| Довжина | 450 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Болгарка електрична; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальна швидкість обертання | 6400 об/хв |
| Потужність | 2,2 |
| Батьківщина бренду | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 313 ₴





