Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.15 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Зарядний пристрій; Інструкція; Гарантійний талон; Паковання. |
| Особливості | Кількість слотів для заряджання — 2 шт (2 по 3 А); Індикатор заряду; Вбудований модуль Wi-Fi; Перегляд інформації про заряд на смартфоні; Охолоджується вентилятором. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 498,90 ₴


