Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна глибина пропілу | 62 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 3.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 30 мм |
| Висота | 385 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 47 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 62 мм |
| Довжина | 195 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Дискова пила; Паралельний упор; Пиляльний диск 24 T TCT; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 190 мм |
| Потужність | 1 200 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Оброблюваний матеріал — для дерева; Довжина кабелю живлення — 2 м; Діапазон регулювання нахилу — 0/+45 град. |
| Колір | Чорний з жовтогарячим |
| Ширина | 245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 749,53 ₴


