Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FDB Maschinen |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні параметри | |
| Вага | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина пропилу 45 град. | 55 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 80 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Циркулярна пила; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Максимальна глибина пропилювання | 80 мм |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 254 мм |
| Потужність | 1 800 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 100 ₴








