Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Тайвань |
| Загальні параметри | |
| Вага | 51 кг |
| Висота | 404 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 424 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Станок; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Особливості | Діаметр фланця двигуна 100 мм; Розмір основи 254 x 254 мм. |
| Батьківщина бренду | Швейцарія |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 276,47 ₴









