Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MyTools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.519 кг |
| Габарити | |
| Довжина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110.000 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Рівень лазерний, сумка, Li-Ion акумулятор. |
| Батьківщина бренду | Естонія |
| Ширина | 110.000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 510,60 ₴

