Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MyTools |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.519 кг |
| Габарити | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Лазерний нівелір; Сумка; Паковання. |
| Особливості | Дальність 20 м в автономному режимі; 50 м із детектором;¶угал самовирівнювання 4° +/-1°; Чергове вмикання горизонтального та вертикального променя; Комбінований режим; Прогумований корпус; Неможливо вимкнути без попереднього блокування. |
| Батьківщина бренду | Естонія |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 890 ₴





