Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Тайвань |
| Загальні параметри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Лобзиковий верстат; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Потужність | 90 |
| Особливості | Частота ходів пилки 550-1600 хід/хв; Хід пилки 15 мм. |
| Батьківщина бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 769,22 ₴





