Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 |
| Висота | 410 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Стіл фрезерний; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Потужність | 1 600 |
| Напруга | 380 В |
| Особливості | Габаритні розміри столу: 610 х 360 мм; Габаритні розміри столу з розширенням: 1030 х 360 мм. |
| Батьківщина бренду | Швейцарія |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 299,37 ₴


