Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JET |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23 |
| Висота | 615 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Стіл фрезерний; Гарантійний талон; Інструкція. |
| Потужність | 2 700 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Розміри робочого столу (ДхШ) 610х360 мм; Подовження робочого столу спереду та ззаду 210х360 мм. |
| Батьківщина бренду | Швейцарія |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 659,03 ₴





