Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 262 мм |
| Довжина | 244 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Полірувальна машина; Інструкція з експлуатації. |
| Потужність | 0,09 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 219 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 727,83 ₴



