Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 10 мм |
| Висота | 431 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 28 мм |
| Довжина | 152 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Дискова мініпила; Полотно для різання дерева; Полотно для різання ламінату; Картонна коробка; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 89 мм |
| Потужність | 450 |
| Напруга | 18 В |
| Батьківщина бренду | Китай |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 137 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 667,53 ₴









