Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 48 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 2.59 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 20 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 35 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 54 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Дискова пила; Картонна коробка; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 165 мм |
| Потужність | 18 |
| Напруга | 18 В |
| Особливості | Тип аккумулятора Li-Ion. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Частота обертів холостого ходу | 4200 об/хв |
| Частота тока | 0 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 929,61 ₴





