Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 164 мм |
| Довжина | 248 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Шурупокрут-дриль; Посібник з експлуатації; Гарантійний талон; Паковання; Постачається без акумулятора, зарядного пристрою. |
| Максимальний крутний момент | 40 |
| Батьківщина бренду | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 934,16 ₴






