Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 207 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр патрона | 6.350 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Інструкція по експлуатації; Картонна коробка. |
| Максимальний крутний момент | 25,000 |
| Потужність | 570,000 |
| Особливості | Безшумна міцна муфта; Прямий привод для реверсу; Компактна конструкція та невелика загальна довжина; Зручний фіксатор; Ергономічний корпус; Тримач для біт, у який можна помістити запасну биту. |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 278,96 ₴


