Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.19 кг |
| Висота | 208 мм |
| Довжина | 216 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час зарядки акумулятора, год,хв | 0 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 1 шт |
| Комплектація | Шурупокрут; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Максимальний крутний момент | 50 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 527,65 ₴









