Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 330.000 мм |
| Довжина | 180.000 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Адаптер для під'єднання пилососа; 3 шліфувальні аркуші на липучці; Інструкція; Гарантійний талон. |
| Потужність | 0,150 |
| Особливості | Розмір шліфувальної стрічки 230х93 мм; Розмір шліфувального паперу 187х93 мм. |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 120.000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 223,88 ₴

