Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 30 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 55 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 120 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пила торцювальна; Диск для дерева 210 мм; Мішечок для пилу та сміття. |
| Потужність | 1,6 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Червоний |
| Частота обертів холостого ходу | 5000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 920,51 ₴







