Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 180 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Рубанок Bosch PHO 1500; Ключ торцевий шестигранний; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Потужність | 0,55 |
| Батьківщина бренду | Німеччина |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 307,57 ₴





