Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 51 кг |
| Висота | 810 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Візок інструментальний; Колесо неповоротне — 2 шт.; Колесо поворотне — 2 шт.; Паковання. |
| Особливості | Довжина тумби — 680 мм; Розмір ящика малого ш×д×в: 400×560×70 мм; Розмір ящика великого ш×д×в: 400×560×150 мм; Метал — 1 мм. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴


