Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 206 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Комплектація | Зарядний пристрій; Иструкция; Гарантійний талон. |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Чорний з зеленим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 244,78 ₴

