Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Зарядний пристрій; Иструкция; Гарантійний талон. |
| Особливості | Напруга 36 В Місткість 1.7 А·год; Тип для інструменту; Сумісний з усією лінійкою RYOBI 36В; Не підходить для акумулятора NiCd. |
| Батьківщина бренду | Японія |
| Колір | Чорний з зеленим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 788,72 ₴




