Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління металу | 13 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Дриль; Інструкція; Паковання. |
| Макс. частота обертання шпинделя | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр свердла | 13 мм |
| Потужність | 0,71 |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 934,81 ₴

