Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна глибина пропілу | 60 мм |
| Додаткові функції | |
| Вага | 4.625 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр диска | 20 мм |
| Глибина пропилу 45 град. | 0 мм |
| Глибина пропилювання 90 град. | 65 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | Пила; Диск; Інструкція; Гарантийый талон. |
| Максимальний зовнішній діаметр диска | 185 мм |
| Потужність | 1 200 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Посилений термін експлуатації вугільних щіток; Можливість кріплення пристрою до робочого столу. |
| Батьківщина бренду | Китай |
| Кут нахилу відрізного диска | 45 град |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 683,73 ₴





