Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARUNA |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість фаз | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 222 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Стабілізатор; Посібник з експлуатації; Гарантійний талон; Паковання. |
| Потужність | 0,6 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 139 ₴


