Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.48 кг |
| Ширина | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Зарядний пристрій; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | Захист від перевантаження; Максимальний струм заряджання — 6 А; Индикация заряда - стрілочна; Матеріал корпусу — пластик; Номінальна напруга — 12 В; Довжина шнура живлення — 1.7 м; Довжина шнура заряджання — 1.4 м; Тип акумуляторної батареї — Свинцево-кислотна. |
| Батьківщина бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 043,12 ₴





