Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр свердління дерева | 20 мм |
| Діаметр свердління металу | 10 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 1 шт |
| Максимальний крутний момент | 30 |
| Особливості | Рівень звукового тиску LpA = 72 дБ (А); K = ±5 дБ(А); Рівень звукової потужності LwA = 80 дБ (А); K = ±5 дБ(А); Рівень захисту IP20 |
| Батьківщина бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 574,87 ₴

