Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 23 кг |
| Частота струму | 70 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 387 мм |
| Довжина | 585 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Максимальна потужність (кВт) | 13,5 |
| Напруга | 380 В |
| Особливості | Антизалипання; Форсаж дуги; Гарячий старт; Дисплей |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 117 291,90 ₴




