Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8.2 кг |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Блок подавання дроту; Фірмовий гофрокороб PATON; Комплекти роликів для 4 діаметрів сталевого дроту та 2 діаметрів алюмінієвого дроту; Штуцер для швидкознімного з'єднання газового шланга; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. |
| Напруга | 220 В |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 300,90 ₴






