Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.45 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Блок подавання дроту; Фірмовий гофрокороб PATONTM; Ролик для суцільного дроту (0.8-1.0); Штуцер для швидкознімного з'єднання газового шланга; Пальник зварювальний напівавтоматичний PATON MB-15; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальна потужність (кВт) | 50 |
| Напруга | 260 В |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 940,90 ₴






