Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 375 мм |
| Діаметр диска | 125 |
| Довжина | 88 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Комплектація | КШМ; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Максимальна швидкість обертання | 10000 об/хв |
| Потужність | 0,95 |
| Особливості | Висока потужність і надійність; Плавне регулювання швидкості; Низький рівень вібрації; Металевий редуктор; Ергономічна ручка; Зручна заміна щіток. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 488,85 ₴









