Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 250 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Потужність | 300 |
| Напруга | 18 В |
| Особливості | Хромоване покриття стінок циліндра; Висока швидкість ланцюга; Шина та ланцюг високої якості; Ефективне гальмування ланцюга; Паливний насос «праймер»; Невелика споряджена маса; Прогумований держак. |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 304,50 ₴









