Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.45 кг |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 130 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Потужність | 300 |
| Напруга | 18 В |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 758,90 ₴









