Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOWA |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1550 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Потужність двигуна | 5.4 л.с. |
| Особливості | Діаметр штанги, мм — 28 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Товщина волосіні | 2.4 мм |
| Колір | Зелений |
| Ширина косіння волосінню, мм | 430 |
| Ширина скошування диском | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 518,95 ₴







