Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 520 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Потужність | 0,8 |
| Особливості | Діаметр штанги, мм — 26 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Товщина волосіні | 2 мм |
| Ширина косіння волосінню, мм | 360 |
| Ширина косіння ножем | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999,45 ₴









