Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.22 кг |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1710 мм |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Потужність | 0,5 |
| Особливості | Безщітковий двигун; Нижнє розташування двигуна; Два режими частоти обертання холостого ходу; Суцільна алюмінієва штанга діаметром 26 мм; Регульований кут нахилу D-подібної ручки; Захист від випадкового увімкнення; Низький рівень шуму та вібрації. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Товщина волосіні | 2 мм |
| Ширина косіння волосінню, мм | 390 |
| Ширина косіння ножем | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 537,45 ₴









