Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 355 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Потужність | 350 |
| Напруга | 18 В |
| Особливості | Безщітковий двигун; Триплунжерна помпа; Компактний і легкий корпус; Функція самоусмоктування води; Багатофункціональна насадка 6 в 1; Пінна насадка для ефективного очищення. |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 630 ₴









