Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.9 кг |
| Висота | 495 мм |
| Довжина | 545 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Гілкоподрібнювач електричний; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Потужність | 2,8 |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 296,45 ₴









