Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Гілкоподрібнювач електричний; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Потужність | 2,6 |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 038,95 ₴









