Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 490 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення |
| Комплектація | Акумуляторна повітродувка Vitals Master ALP 3695j BL — 1 од.; Повітряна труба-подовжувач — 1 од.; Акумуляторна батарея 18 В, 4,0 А·год — 2 од.; Зарядний пристрій — 1 од.; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Потужність | 0,36 |
| Особливості | Безщітковий двигун; 4 режими регулювання швидкості повітряного потоку та продуктивності; Ергономічний дизайн; Низький рівень шуму та вібрації. |
| Батьківщина бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 539 ₴









