Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.55 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Потужність | 1,0 |
| Особливості | Діаметр штанги, мм — 26 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Товщина волосіні | 2 мм |
| Ширина косіння волосінню, мм | 430 |
| Ширина косіння ножем | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 568,95 ₴









